Zkušená servírka s bydlením v romantickém zámku 👑
Abzakovo Pracovní agentura Praha Brno Hradec Králové
26 000 Kč/měs. až 45 000 Kč/měs.
Ratměřice
Zveřejněno 15. 05. 2023
Chcete pracovat v luxusním prostředí a být součástí týmu špičkové 5* hotelové restaurace? Hledáme vynikajícího/a servírku/číšníka s vášní pro gastronomii a touhou rozvíjet své kariérní schopnosti. Pokud hledáte skvělé pracovní prostředí, kde budete mít možnost pracovat na nejvyšší úrovni, pak jste u nás správně. Připojte se k nám a staňte se součástí našeho týmu v nádherném prostředí Zámku.

Náplň práce

Obsluha hostů v restauraci.
Zajištění průběhu servisu.
Dodržování standardů hotelového provozu.
Úklid a udržování čistoty v prostorách restaurace.

Požadujeme

Kandidáta/kandidátku s reprezentativním vzhledem a vystupováním.
Schopnost zanášet jídlo v bílých rukavicích a přednášet menu.
Komunikativní znalost anglického/českého jazyka.
Zkušenosti z vysoké gastronomie jsou výhodou.

Nabízíme

Mzdu 150 Kč/hod základ + dýška + zdarma jídlo a ubytování za pouhých 1500 Kč/měsíc.
Možnost kariérního růstu na pozici vedoucího/vedoucí směny.
Pracovní prostředí v luxusním 5* hotelu se svatbami, eventy a dalšími zajímavými akcemi.
Příjemný kolektiv a skvělou pracovní atmosféru.

Přidejte se k našemu týmu a užijte si práci v luxusním 5* hotelu se skvělou pracovní atmosférou. Umožníme Vám rozvíjet své kariérní schopnosti a nabídneme Vám možnost kariérního růstu. Pokud splňujete požadavky a chcete se stát součástí našeho úspěšného kolektivu, neváhejte nás kontaktovat!