Skladník s VZV - nástup ihned, ranní směny Praha 9
Abzakovo Pracovní agentura Praha Brno Hradec Králové
Praha
Zveřejněno 13. 02. 2024
Hledáme zkušeného skladníka s VZV, který se připojí k přednímu českému výrobci se sídlem na Praze 9.

Náplň práce

  • manipulace se zbožím — zajišťování nakládky a vykládky pomocí VZV,
    ● zajištění výdeje materiálu ze skladu do výroby,
    ● pouze ranní směna — práce v časných ranních hodinách umožňuje využít zbytek dne,
    ● třídění zboží na skladě — pečlivé třídění a organizace zboží na skladě pro snadný přístup a rychlou expediční přípravu,
    ● koordinace činností se zbytkem týmu.

Požadujeme

● zodpovědnost a důslednost,
● dochvilnost,
● dobrá fyzická zdatnost,
● trestní bezúhonnost.

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou.
    ● výkon práce v sídle firmy na Praze 9 – Třeboradicích,
    ● stravenkový paušál 125 Kč,
    ● firemní kantýna,
    ● 5 týdnů dovolené,
    ● práce v přátelském a soudržném kolektivu.
Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat!