Brigáda na pultech 🥧
Abzakovo Pracovní agentura Praha Brno Hradec Králové
130,-Kč/hod
Hradec Králové
Zveřejněno 22. 05. 2023
Hledáš pravidelnou brigádu v Hradci Králové? Chcete docházet na denní směny dle tvých časových možností? Hledáme spolehlivé pracovníky na obslužné pulty na ranní a odpolední směny.

Náplň práce

  • Obsluha a doplňování pultů
  • Komunikace se zákazníky
  • Udržování čistoty na pracovišti
  • Manipulace s masem, saláty, sýry, …
  • Ranní směny (6–13) a odpolední směny (13–20:30)
  • V případě nutnosti celodenní směna 1x – 2x měsíčně

Požadujeme

  • Spolehlivost a dochvilnost – domluvené směny je potřeba odchodit
  • Potravinářský průkaz – vystavuje obvodní lékař na počkání
  • Plnoletost
  • Předchozí zkušenosti s obsluhou pultů výhodou

Nabízíme

  • Nástup možný IHNED
  • Pravidelná brigáda v Hradci Králové
  • Možnost záloh
  • Mzda 130 Kč/hod.
Pokud tě nabídka zaujala, odpověz nám přes inzerát nebo zavolej, naše koordinátorky ti se vším rádi poradí a domluvíme, kdy budeš moci nastoupit.