Pracovník v zemědělství
Abzakovo Pracovní agentura Praha Brno Hradec Králové
270,-/hod.
Nedaleko Prahy
Zveřejněno 14. 02. 2024
Na farmu nedaleko Prahy hledáme vhodné uchazeče na pozici: pracovník v zemědělství s ubytováním zdarma, nejlépe pár, který se bude starat o chod celé farmy.

Náplň práce

- ošetřování, krmení, úklid hospodářských zvířat

- obsluha a údržba zemědělských strojů — traktory, smykový nakladač, stroje pro sklizeň

- správa a údržba budov, stájí a pozemků farmy

- administrativní činnost spojená s fungováním farmy

- evidence dokladů, pokladna, evidence zvířat

- veterinární činnost v registrech

Požadujeme

- aktivní řidič sk. B, T, případně C

- manuální, technická zručnost

- znalost práce na PC + práce s IZR (portál farmáře)

- organizační, týmové schopnosti

- praxe na obdobné pozici v zemědělství výhodou

- plnoletost, spolehlivost

Nabízíme

- základní mzda 170Kč/hod.

- osobní ohodnocení až 100Kč/hod.

- ubytování přímo na farmě zdarma

- zajištěné částečné stravování

- flexibilní pracovní doba

- smlouva na dobu neurčitou