-Kč/hod, 140
Uherské Hradiště
Zveřejněno před 2 měsíce

Vánoce jsou co nevidět za dveřmi a my už teď otevíráme nový nábor na pozici Pokladní.
Buď mezi prvými a rezervuj si své místo už dnes!
Sháníš brigádu při škole, práci nebo máš spoustu času a můžeš chodit kdykoliv?
Máme pro Tebe flexibilní brigádu, směny si můžeš volit podle sebe.
Chceš chodit jenom o víkendu? Jenom ranní, nebo jenom odpolední směny?
Chceš chodit celý měsíc anebo jenom jednou, když máš zrovna volno?
Vše záleží na Tobě! U nás si směny a pravidelnosti volíš sám.
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce jistá.
Přidáš se?

Náplň práce:

•Markování zboží na pokladně
•Příjem plateb za zboží od zákazníků a vrácení peněz
•Komunikace se zákazníky
•Komunikace s vedoucími
•Praxe a zkušenosti vítány, ale rádi zaučíme

Požadujeme:
•Plnoletost
•Potravinářský průkaz (vydá obvodní lékař)
•Spolehlivost
•Dochvilnost
•Zodpovědnost
•Pracovitost
•Příjemné a komunikativní vystupování

Nabízíme:
•Férové jednání
•Možnost výběru směn (jak přes týden, tak o víkendech)
•Možnost záloh
•V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobou spolupráci
•Mzda 140,-/hod. / navíc pro Tebe máme docházkový bonus, když budeš pravidelně chodit na směny
•Nástup ihned

Pokud máš zájem, odpověz nám přes inzerát nebo zavolej, naše koordinátorky ti se vším rádi poradí a domluvíme, kdy budeš moci nastoupit.

PS: Doporuč nám kámoše a dostaneš odměnu 3000Kč za dohození!

Požádat online

Je vyžadována správná e-mail adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.