Olomouc
Zveřejněno před 2 týdny

Do stabilní společnosti (15 let na českém trhu), ve které je přátelské prostředí menší firmy, hledáme kolegy na pozici:
Údržbář montážních zařízení

Náplň práce:
• rozjezd výroby a kontrola materiálu před rozjezdem
• výměna nástrojů
• nastavení parametrů
• kontrola kvality kusů a spolupráce s úsekem kvality při reklamaci
• ochota pracovat na 3 směny
• práce s PC a reporty koordinátorovi výroby

Požadujeme:
• vyučen /SŠ v technickém oboru
• technické myšlení
• předchozí praxe na podobné pozici výhodou
• základy AJ

Nabízíme:
• Bonus za výsledky
• Možnost dalšího vzdělávání (interní, externí) i profesního růstu
• Tým fajn kolegů a zázemí mezinárodní společnosti, čisté prostředí
• Mzda až 30 000 Kč/měsíc + bonusy, po zaučení výrazné navýšení mzdy
• Volné víkendy
• I pro absolventy

V případě zájmu nám zašlete své CV na email kancelar@abzakovo.eu nebo volejte na tel.: 775 522 219.

Požádat online

Je vyžadována správná e-mail adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.