148 Kc/hod
Rajhrad
Zveřejněno před 2 týdny

Sháníš brigádu při škole, práci nebo máš spoustu času a můžeš chodit kdykoliv?

Máme pro Tebe flexibilní brigádu, směny si můžeš volit podle sebe.

Chceš chodit jenom o víkendu? Jenom ranní, nebo jenom odpolední směny?

Vše záleží na Tobě! U nás si směny a pravidelnosti volíš sám.

Co ti můžeme nabídnout?

Požadujeme:

Spolehlivost a dochvilnost – domluvené směny je potřeba odchodit

Potravinářský průkaz – vystavuje obvodní lékař na počkání

Výpis z TR – na počkání ti ho vystaví na poště

Náplň práce:

Dle toho, jaké oddělení si vyberete, máme pro Vás práci na POKLADNĚ, DOPLŇOVÁNÍ.

práce jako doplňovač – kontrola etiket, doplňování zboží do regálů, práce s paleťákem

práce na pokladně – komunikace se zákazníky, zodpovědnost za hotovost, obsluha kasy a pásu

Nabízíme:

Můžeme ti nabídnout klasické doplňování, pokladnu, pekárnu – no cokoliv budeš chtít

U všeho budeš komunikovat se zákazníky a se svým nadřízeným

Směny RANNÍ NEBO ODPOLEDNÍ

základní mzda 131,–/hod  (od 1.7. navyšujeme mzdu na 148Kč/hod)

příjemný kolektiv

směny dle Tvojí potřeby

možnosti záloh

Pokud máš zájem, odpověz nám přes inzerát nebo zavolej, naše koordinátorky ti se vším rádi poradí a domluvíme, kdy budeš moci nastoupit.

PS: Doporuč nám kámoše a dostaneš odměnu 3000Kč za dohození!

Požádat online

Je vyžadována správná e-mail adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.