210 Kč / hod
Staré Město (Uherské Hradiště)
Zveřejněno před 8 měsíců

Jsi spolehlivý a samostatný pracant?
Pak hledáme právě Tebe! – Potřebujeme někoho s nástupem co nejdříve!
Sháníme kolegu na pozici pracovníka ve výrobě pro stabilní firmu.

Náplň práce:
Ovládání tažného stroje
Ovládání přes počítač
Práce s ocelí

Požadujeme:
Strojní zaměření
Spolehlivost, zodpovědnost, psychická odolnost
Samostatnost
Osobní přístup
Časová flexibilita

Nabízíme:
U nás můžete očekávat základní nástupní mzdu 150,–/hod + příplatky za víkendy, odpolední a noční směny, 100% příplatky za svátky.
Po zaučení 210,–/hod.
V prvních měsících 1 směna po – pá (6–14), občas – soboty.
Budeme rádi, když se u nás budeš kariérně rozvíjet!
Závodní stravování.
Vážíme si našich pracovníků, proto Ti v případě potřeby poskytneme zálohy.

MÍSTO: Staré Město (Uherské Hradiště)

Volejte tel.: 774 222 558, email: kancelar.praha@abzakovo.eu

Požádat online

Je vyžadována správná e-mail adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.