25 000/mes
Praha
Zveřejněno před 8 měsíců

Hledáme zaměstnance do týmu firmy, která sídlí kousek od Berouna. Potřebujeme parťáky na montéry stínící techniky.

Náplň práce:
Výroba a částečná montáž naší techniky
Čtení ve výkresové dokumentaci
Komunikace s vedoucím
Práce ve výškách
Práce po Středočeském kraji

Požadujeme:
Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
Schopnost rychle se učit novým věcem
Vysoké pracovní nasazení
Vyhláška 50 (způsobilosti v elektrotechnice)
Znalost strojů, technologických a strojírenských procesů
Manuální zručnost
Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:
U nás můžete očekávat základní nástupní mzdu až 190,–/hod.
Směny Po-Pá 6–7:00–15:30–16:00 dle zakázek, víkendy jen výjimečně.
Budeme rádi, když se u nás budete kariérně rozvíjet.
Vážíme si našich pracovníků, proto případě potřeby poskytneme zálohy.

MÍSTO: Loděnice u Berouna

V případě zájmu volejte na tel.: 775 522 219, kancelar@abzakovo.eu

Specifikace zaměstnání

Plat

190,-/HOD

Požádat online

Je vyžadována správná e-mail adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.