200 Kc/hod
Praha
Zveřejněno před 2 týdny

Hledáme šikovné pracovníky na montáže venkovních posiloven / street workout s možným NÁSTUP IHNED do české firmy rodinného typu s 12letou praxí na trhu.

Výjezdy z okresu Prahy východ do celé České Republiky.

Pravidelné směny od pondělí do pátku. Vhodné také pro absolventy ~ jsi fyzicky zdatný, zručný? Vše tě zaučíme!

Náplň práce:

montáž venkovních posiloven, fitness strojů, parkour, agility parků pro psy po celé ČR
příprava expedice zboží
servis, revize
jednoduché betonářské a zahradnické práce
práce v týmu

Požadujeme:

řidičský průkaz výhodou
manuální zručnost
zkušenost s drobnými stavebními pracemi
montáže po celé ČR
aktivní přístup k práci
praxe výhodou
spolehlivost
čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

mzdové ohodnocení 200,- Kč/hod.
práci od pondělí do pátku 6:30 – 18/20:00
3-5x měsíčně přespávání v místě realizace – hrazeno
stabilní zázemí
z Prahy 15-20min autobusem
týmový přístup
dlouhodobá spolupráce
možnost záloh

V případě zájmu zašlete své CV na kacelar@abzakovo.eu

Těšíme se na nové kolegy!

Požádat online