29 000 Kč – 35 000 Kč/měsíc
Turnov
Zveřejněno před 8 měsíců

Jsi spolehlivý pracovník a nebojíš se práce? Pak hledáme právě tebe!

Sháníme nové kolegy na pozici Nástrojář/modelář

Nástup možný ihned!

Náplň práce:
výroba/kompletace nově navržených, zkonstruovaných nástrojů a nářadí provádění opravných
činností na poškozených nástrojích a nářadí provádění repasních činností stávajících nástrojů a nářadí

Požadujeme:
Vyučení/praxe v oboru nástrojař, zámečník, dřevomodelář/truh­lář výhodou.
18+ Čístý trestní rejstřík
Ochota, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:
Poskytneme Vám kompletní zázemí pro plnohodnotné zaškolení práci budete provádět
na plně vybaveném a moderním pracovišti předáme Vám naše unikátní
know-how podpořené léty zkušeností po zaškolení Vám dáme prostor pro Váš profesní rozvoj
přínosné návrhy na zlepšení rádi oceníme stanete se členem odborných pracovníků
naší stabilní a plně se rozvíjející společnosti
Jednosměnný provoz.
Mzda 29 000 Kč – 35 000 Kč/měsíc (dle praxe a znalostí)
Možnost záloh
Dlouhodobá spolupráce a stabilní zázemí
Férové jednání Závodní stravování

Kontakt:

608 497 474
774 722 823

Mail: hradec.abzakovo@abzakovo.eu

Požádat online

Je vyžadována správná e-mail adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.