150 az 180 Kc/hod
Trhový Štěpánov u Benešova
Zveřejněno před 1 měsíc

Jsi spolehlivý pracant? Nebojíš se práce se zvířaty? Nevadí ti pracovat v noci?

Pak hledáme právě tebe!

Přijeme nové kolegy na pozici Dělník ve výrobě.

Vhodné i pro cizince, český jazyk není podmínkou.

Náplň práce:

Navěšování kuřat na háky
Práce u průmyslové linky
Kontrola chodu linky

Požadujeme:

Aktivní přístup, spolehlivost, fyzickou zdatnost, samostatnost
Potravinářský průkaz
Výpis z rejstříku trestů
Schopnost týmové práce
Schopnost pracovat v noci, směnyod 2:00 do 10:00 hodin (případně od 3:00)

Nabízíme:

Dlouhodobou spolupráci
Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
150,-/hod + příplatky za noční a víkendy
Doprava z ubytovny na místo výkonu práce zdarma
Příspěvek na stravování, možnost ubytování
Vhodné pro cizince – není potřeba mluvit česky

V případě zájmu nám pošlete své kontakty na hradec.abzakovo@abzakovo.eu nebo volejte na tel.: 774 722 823.

Těšíme se na nové kolegy!

Požádat online

Je vyžadována správná e-mail adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.