131 Kč / hod
Pohořelice
Zveřejněno před 8 měsíců

Jsi spolehlivý pracant, máš rád kontakt s lidmi, fyzickou práci, u které zároveň využiješ svou prostorovou představivost,
chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje v mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Tebe!
Sháníme vhodné brigádníky na různé pozice v hypermarketu v Pohořelicích.

Nástup ihned!

V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce jistá.

Náplň práce:
Doplňování a vybalování zboží do regálů
Kontrola kvality a dat spotřeby
Rovnání zboží v regálech
Vhodné pro muže i ženy
Komunikace s vedoucím

Požadujeme:
Plnoletost
Potravinářský průkaz
Spolehlivost
Čistý TR
Zodpovědnost

Nabízíme:
Férové jednání
Možnost výběru směn (jak přes týden, tak o víkendech) 22–06hod
Možnost záloh
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobou spolupráci
Mzda 131,–/hod
Nástup ihned

MÍSTO: Pohořelice

Volejte na tel.: 778 057 474, brno@abzakovo.eu

Požádat online

Příjmení

Je vyžadována správná e-mail adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.