Typ zaměstnání 300

Montážní technik kuchyňských linek až 300,-Kč/hod

Montování kuchyňských linek přímo u zákazníka. Dokončovací práce koncového produktu. Požadujeme Zkušenosti s obdobnou prací nebo v technickém oboru. Reprezentativní vystupovaní Schopnost pochopit výkresovou dokumentaci. Výhoda bude: Pokud jste instalatér, truhlář či pokladač. Máte řidičák skupinu. B Nabízíme Montážní dělník 200,–Kč/hod. Montážní dělník s řidičákem a dodávkou 300,–Kč/ho + Vám proplatíme náklady na auto (půjčka/leasing) […]

Montážní technik kuchyňských linek

NÁPLŇ PRÁCE: Montování kuchyňských linek přímo u zákazníka. Dokončovací práce koncového produktu. POŽADUJEME: Zkušenosti s obdobnou prací nebo v technickém oboru. Reprezentativní vystupovaní Schopnost pochopit výkresovou dokumentaci. VÝHODOU BUDE: Pokud jste instalatér, truhlář či pokladač. Máte řidičák skupinu. B NABÍZÍME: Montážní dělník 200,-Kč/hod. Montážní dělník s řidičákem 300,-Kč/hod. Dlouhodobou práci ve stabilní firmě. Termín nástupu […]

Pracovní agentura "Abzakovo s.r.o." © All Rights Reserved.2022